Zúčastnite sa Aon Benefit Survey 2018!


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Prieskum Aon Benefit Survey mapuje aktuálnu situáciu na trhu a všetkým účastníkom prieskumu poskytuje možnosť porovnať svoju ponuku benefitov a zamestnaneckých výhod s externým trhom. Už v minulom roku sa prieskum tešil veľkému záujmu – zúčastnilo sa ho 119 spoločností na Slovensku a ďalších 248 v Českej republike.

Všetky zúčastnené spoločnosti získajú účastnícky výstup zadarmo s celkovými výsledkami za Slovensko.

Odpovede sú dôverné a žiadna tretia strana nebude mať prístup k individuálnym odpovediam. Výsledky prieskumu budú k dispozícii len v súhrnnej podobe a názvy zúčastnených spoločností nebudú nikde zverejnené.

Ako sa zúčastniť?

Kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte dotazník najneskôr do 27. apríla 2018. Vyplnenie dotazníka je jednoduché a zaberie Vám približne 15 minút.

Prieskum je určený pre HR riaditeľov, HR manažérov a HR špecialistov, ktorých zaujímajú informácie o aktuálnej ponuke benefitov a zamestnaneckých výhod, ktoré poskytujú spoločnosti pôsobiace na slovenskom trhu. Prieskum vypĺňa vždy jedna zodpovedná osoba za každú spoločnosť.

V prípade, že zastrešujete v rámci svojej HR pôsobnosti Slovensko i Českú republiku, môžete vyplniť dotazník dvakrát – dostanete tak účastnícky výstup zdarma za obe krajiny.

Zúčastnite sa Aon Benefit Survey 2018

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zuzana Al Tajjarová
+420 731 471 670
zuzana.altajjarova@aon.com