Napísali o nás


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Teraz.sk | Imperial Tobacco Slovakia patrí už po šiesty raz k naj zamestnávateľom

9. 2. 2018  | Firma s necelou stovkou zamestnancov a jednopercentnou fluktuáciou má unikátnu firemnú kultúru.

Spoločnosť Imperial Tobacco Slovakia už po šiestykrát získala prestížne ocenenie Aon Best Employers Slovensko (Najlepší zamestnávatelia na Slovensku) v kategórii malé a stredné podniky za rok 2017. Spoločnosť so 75 zamestnancami a jednopercentnou fluktuáciou sa zaradila medzi najlepších zamestnávateľov na trhu na základe výsledkov zamestnaneckého prieskumu. Firmy po celom svete prostredníctvom Aon Best Employers mapujú motivovanosť a spokojnosť svojich zamestnancov a využívajú ho aj ako strategický nástroj na zefektívnenie práce HR.

Celý článok tu: http://www.teraz.sk/slovensko/imperial-tobacco-slovakia-patri-uz-po/307614-clanok.html


Zodpovedné podnikanie | Kto je najlepší zamestnávateľ Slovenska?

20. 11. 2016 | Štúdia Aon Best Employers podrobne analyzuje personálne politiky a praktiky v mnohých spoločnostiach na Slovensku a v EÚ. Biofarmaceutická spoločnosť AbbVie sa stala podľa celoslovenskej štúdie Aon Best Employers najlepším zamestnávateĺom v kategórii malé a stredné spoločnosti. Štúdia analyzuje personálnu politiku a praktiky podĺa hodnotenia zamestnancov prihlásených spoločností.

Celý článok tu: http://www.nadaciapontis.sk/clanok/kto-je-najlepsi-zamestnavatel-slovenska/2088


Teraz.sk | Spoločnosť O2 sa stala najlepším zamestnávateľom roka na Slovensku

2. 12. 2015 | Spoločnosť O2 sa už tretíkrát po sebe stala najlepším zamestnávateľom na Slovensku v kategórii veľkých firiem. Do štúdie Best Employeres Slovensko sa tento rok prihlásilo 42 spoločností. Výsledky štúdie reprezentujú skupinu viac ako 17.500 zamestnancov z celého Slovenska.

Celý článok tu: http://www.teraz.sk/ekonomika/najlepsi-zamestnavatelia-slovensko/169177-clanok.html


TA3 | Najlepšie spoločnosti motivujú svojich zamestnacov dvojnásobne

27. 11. 2015 | Na slávnostné vyhlásenie Aon Best Employers Slovensko 2015 v hoteli Gate One v Bratislave sa prišli pozrieť okrem iných aj reportéri spravodajskej televízie TA3. A čo o nás natočili?

Celá reportáž tu: http://www.ta3.com/clanok/1073530/najlepsie-spolocnosti-motivuju-svojich-zamestnancov-dvojnasobne.html


Zodpovedné podnikanie | Najlepší zamestnávatelia majú až 77 % motivovaných zamestnancov

25. 11. 2015 | Hlavným kritériom pre udelenie titulu Aon Best Employer v rámci tejto štúdie je hodnotenie spoločnosti vlastnými zamestnancami. Hodnotenie prebieha vo firmách prostredníctvom dotazníkového prieskumu. Dlhodobé analýzy spoločnosti Aon Hewitt ukazujú, že motivovaný zamestnanec o svojej firme pozitívne hovorí, spája s ňou svoju budúcnosť a vynakladá úsilie navyše, ktoré pomáha zlepšovať obchodné výsledky spoločnosti.

Celý článok tu: http://www.nadaciapontis.sk/clanok/najlepsi-zamestnavatelia-maju-az-77-motivovanych-zamestnancov-tvrdi-studia-aon-best-employers/1687


Runtime | Motivujete svojich zamestnancov? Týmto firmám to ide najlepšie

27. 11. 2014 | „Sme presvedčení, že naše víťazstvo – teda hodnotenie zamestnancov – je založené na firemnej kultúre,“ uviedlo na vyhlásení O2. „Tak ako sme známi na trhu ako férový operátor, tak isto sme presvedčení, že to musí začínať s férovým prístupom voči našim zamestnancom.“ Zaujímavosťou je, že z ceľkových 43 firiem sa v kategórii veľkých firiem zúčastnilo 18 firiem, pričom len jedna z nich splnila kritériá.

Zároveň sa pri príležitosti jubilejného 10. ročníka vyhlasovania víťazov štúdie udeľovali tituly pre najčastejšie oceňovanú spoločnosť a spoločnosť s najvyššou dosiahnutou motivovanosťou.

Celý článok: http://www.runtime.sk/novinky/193-motivujete-svojich-zamestnancov-tymto-firmam-to-ide-najlepsie


O2 | O2 po druhý krát najlepším zamestnávateľom na Slovensku

24. 11. 2014 | O2 sa už po druhý krát stáva najlepším zamestnávateľom na Slovensku v kategórii veľkých firiem. Výsledky O2 sa zlepšili vo všetkých sledovaných kritériách. Operátor zvládol zmenu väčšinového vlastníka a opätovné získanie ceny s vysokou dôverou zamestnancov je o to hodnotnejšie. Do štúdie Best Employers Slovensko sa tento rok prihlásilo 43 firiem. Výsledky štúdie reprezentujú skupinu viac ako 17 500 zamestnancov z celého Slovenska.

Celý článok: http://www.spolocnost.o2.sk/tlacove-centrum/tlacove-spravy/novinky/-/asset_publisher/55uW/content/o2-po-druhy-krat-najlepsim-zamestnavatelom-na-slovensku


HN Poradna | Motivujete svojich zamestnancov? Týmto firmám to ide najlepšie

21. 11. 2014 | Štyridsaťtri firiem z rôznych odvetví sa tento rok zapojilo do štúdie Best Employers, ktorú organizovala spoločnosť Aon Hewitt. Podľa prieskumu sa najlepší zamestnávatelia líšia od ostatných práve v prístupe k zamestnancom. Prvenstvo medzi veľkými spoločnosti si aj tento rok obhájila firma O2 Slovakia, medzi malými a stredne veľkými spoločnosťami si prvé miesto získala firma Hilti. Ako uviedli na vyhlasovaní cien, obe spoločnosti sa na vrchole ocitli práve vďaka nadštandardne vysokej miere motivovanosti ich zamestnancov.

Celý článok: http://hnporadna.hnonline.sk/clanky-168/motivujete-svojich-zamestnancov-tymto-firmam-to-ide-najlepsie-636593


Business Leaders Forum | Hľadajú sa najlepší zamestávatelia

17. 3. 2014 | Celosvetový líder v oblasti ľudských zdrojov, spoločnosť Aon Hewitt pripravuje novú štúdiu Best Employers Slovensko, z ktorej sa na základe celosvetovej metodiky zostavuje rebríček najlepších zamestnávateľov. Hlavným kritériom štúdie je hodnotenie firmy vlastnými zamestnancami. Štúdia potvrdzuje, že motivovaný zamestnanec o svojej firme hovorí pozitívne, spája s ňou svoju budúcnosť a vynakladá nadštandardné úsilie, ktoré pomáha zlepšovať obchodné výsledky spoločnosti. Výsledky hodnotenia vychádzajú aj z personálnych politík a pohľadu najvyššieho vedenia firiem. Ak sa chce zamestnávateľ prebojovať medzi najlepších, musí dosiahnuť výborné výsledky v piatich oblastiach: miera angažovanosti zamestnancov, dôveryhodné vedenie, kultúra vysokej výkonnosti, atraktivita zamestnávateľa a udržateľnosť.

Celý článok: http://www.blf.sk/clanok/hladaju-sa-najlepsi-zamestnavatelia/894


Success Academy | Rebríček najlepších zamestnávateľov na Slovensku

13. 10. 2013 | Deviaty ročník štúdie Best Employers Slovensko pozná svojich víťazov. Zo 41 zaregistrovaných firiem z rôznych odvetví sa v kategórii Malé a stredné spoločnosti na 1. mieste umiestnila farmaceutická firma AbbVie a medzi veľkými spoločnosťami zvíťazila Telefónica Slovakia. O umiestnení oboch spoločností na vrchole rebríčka rozhodla nadštandardne vysoká miera motivovanosti ich zamestnancov. Najlepší zamestnávatelia majú o tretinu viac motivovaných zamestnancov oproti ostatným firmám, tvrdí štúdia Best Employers spoločnosti Aon Hewitt.

Celý článok: https://www.successacademy.sk/clanok/rebricek-najlepsich-zamestnavatelov-na-slovensku